قیمت گذاری در کریپتوکارنسی چگونه انجام میشود؟

 بازار کریپتوکارنسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر چقدر تقاضا برای یک کریپتوکارنسی زیاد باشد، به همان اندازه قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در تعیین قیمت رمز ارزهای قابل استخراج، میزان سختی استخراج آن است. جدای تعدادی که اسکم و نامعتبرند، تعداد قابل توجهی از آن ها بر جنبه ی خاصی از بیت کوین متمرکز شده و به ارتقا و یا رفع مشکلات آن بخش پرداخته اند.

 هر چند هیجان در بازار لازم است اما افراط و تفریط در آن خوب نیست. لازم به ذکر است انتقال رمزارز از هر بستر دیگر به کیف پول یا بالعکس و انجام تبادل دارایی در بستر کیف پولها، همگی مستلزم پرداخت کارمزد است و بدون هزینه نیست. در این روش دیگر نیازی به پرداخت کارمزد برای انتقال دارایی از صرافی به والت و بالعکس نیست. در مقیاس فردی، استخراج کریپتو کار بزرگی نیست. 

در واقع در “بلاک چین” کاربران شبکه، “مالک اطلاعات” پایگاه داده هستند و اطلاعات روی “بلاک چین” قابل پاک کردن و یا تغییر دادن نیست. در بازار کریپتوکارنسی، سرمایهگذارانی هستند که به دلیل بی احتیاطی و عدم توجه به اصول خرید و فروش رمز ارزها، مقدار قابل توجهی از پول خود را از دست داده­اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کریپتوکارنسی کافی است به سایت btcyas به این آدرس مراجعه کنید.

Comments

Popular posts from this blog

سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی 2022

اهمیت سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی در سال 2022 چیست؟